Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі вчені створили калькулятор для розрахунку ймовірності смерті від коронавірусу

Коронавірус у Польщі РИА Новости

Калькулятор враховує вік, стать, наявність хронічних захворювань

Польські вчені створили спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна буде підрахувати ймовірну летального результату від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє газета "Польські відомості".

Згідно з повідомленням, представник Поморського науково-технологічного парку Магдолена Малара-Щвитоньська розповіла, що програма враховує вік і стать людини, а також інформацію про чотири основні типи хронічних захворювань.

У розробці калькулятора брали участь лікарі та епідеміологи. Серед хронічних хвороб, які враховує калькулятор - серцево-судинні захворювання, підвищений кров'яний тиск, цукровий діабет, онкологія.

"Ризик смерті від COVID-19 дуже чітко залежить від способу життя і пов'язаних з ним захворювань, в тому числі ожиріння, діабету, гіпертонії та їх ускладнень. Останні дані показують, що смертність серед людей без якихось хронічних захворювань становить менше 1% випадків зі смертельним результатом від коронавірусу", - розповів головний розробник калькулятора доктор медичних наук Петро Бандош.

Новини за темою: Топ-10 фейків про коронавірус: Від теорії змови до опромінення планети секретними службами НАСА

Раніше повідомлялося, що Китай готовий брати участь у міжнародному розслідуванні щодо природи походження коронавіруса і початку пандемії.

Loading...