У Польщі розпочався другий тур виборів президента

Анджей Дуда і Рафал Тшасковський Фото з відкритих джерел

Виборців не пускають на дільниці без масок

У неділю, 12 липня, у Польщі розпочалося голосування у другому турі президентських виборів, у якому за найвищий державний пост змагаються чинний глава держави Анджей Дуда та кандидат від опозиції, мер Варшави Рафал Тшасковський. Про це повідомляє ЄП.

Як зазначається, виборчі дільниці відкрилися о сьомій ранку і працюватимуть до 9 вечора. Зауважимо, через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 вибори президента проходять у санітарному режимі, а дільниці громадян не пускають без захисних масок. 

До слова, Дуда напередодні другого туру запропонував внести у Конституцію зміну, яка заборонить ЛГБТ-парам всиновлювати дітей. За даними видання, політик підписав проєкт конституційної поправки, яка надійде у Сейм.

Новини за темою: Польща перевірить факти можливого втручання Німеччини у вибори президента

Нагадаємо, у першому турі президентських виборів у Польщі перемогу здобув чинний лідер Анджей Дуда, який зібрав 43,50 відсотків голосів виборців.

У свою чергу опозиційний кандидат отримав 30,46 відсотків виборської підтримки.

За даними останнього опитування, у лідери вирвався Тшасковський, який обійшов Дуду з мінімальним відривом. Зокрема, політика підтримали 47,4 відсотків опитаних. Тоді як за Дуду готові були проголосувати 45,7 відсотків респондентів. Loading...