Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі хочуть спростити працевлаштування для іноземних лікарів

Фото з відкритих джерел

Медики з-за кордону зможуть працювати в країні під наглядом польських лікарів

У Польщі розпочали роботу над законопроєктом, який має на меті спростити працевлаштування для лікарів та інших медичних працівників з країн, які поза межами Європейського союзу. Про це повідомляє "Польське радіо".

Так, голова канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик заявив, що іноземні медики цікавляться роботою у польській системі охорони здоров’я.

"Передусім цей законопроєкт не призначений для якоїсь конкретної країни. Він призначений для медичного персоналу з країн з-за меж ЄС", -  зазначив Дворчик. 

За його словами, ті лікарі або медичний персонал, які приїжджають в Польщу, зможуть працювати тут під наглядом польських лікарів. Однак, зарплата цих осіб буде меншою. 

Новини за темою: У Польщі відкрили тимчасову лікарню на стадіоні, є перший пацієнт

Зазначається, що перші полегшення працевлаштування іноземців у польській службі охорони здоров’я набудуть чинності після підписання президентом нового закону. Також наразі на етапі міжвідомчих консультацій перебувають інші можливі полегшення. 

Нагадаємо, відсьогодні, 7 листопада, у Польщі почали діяти нові карантинні обмеження, які запровадили у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні. Таким чином місцева влада намагатиметься зупинити стрімке поширення коронавірусу COVID-19. 

Loading...