Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі 12 українців взяли під варту через нелегальне виробництво сигарет

Нелегальна фабрика існувала на території Польщі майже рік

У Польщі викрили незаконне виробництво сигарет cbsp.policja.pl

У Польщі викрили діяльність нелегальної фабрики з виробництва сигарет, до якої причетні громадяни України. Про це повідомляє Центральне слідче бюро поліції Польщі (CBSP).

Так, за даними правоохоронців, до діяльності нелегальної фірми загалом причетні 16 осіб, серед них 12 українців. 

Як з'ясувалося, порушники облаштували завод у підсобному приміщенні приватного будинку. На той момент у ньому проживали 13 службовців, більшість з яких приїхали з-за кордону. 

Під час обшуку на нелегальній фабриці виявили 5,8 млн штук сигарет, приблизно 1,7 млн тонн тютюнової суміші й десятки піддонів з напівпродуктами. Правоохоронці зазначили, що сигарети незаконно виробляли там з листопада 2019 року. Крім цього, за даними слідчих, товар могли продавати й за межами Польщі. 

За попередньою інформацією, діяльність нелегального бізнесу завдала Держказначейству Польщі 6,5 млн злотих (4,4 млн грн) збитків. Однак, якщо сигарети продавали за кордоном, то втрати в частині акцизного збору, ПДВ та митних зборів можуть скласти майже 40 мільйонів злотих (298 млн грн).

Новини за темою: На Одещині прикордонники викрили міжнародний канал контрабанди сигарет до країн ЄС

Зазначається, що районний суд у Познані обрав для причетних запобіжний захід у вигляді тимчасового тримання під вартою на три місяці.

Нагадаємо, минулого місяця у Польщі викрили дві підпільні фабрики з виробництва цигарок. У результаті правоохоронці затримали вісьмох причетних до злочину осіб,  шестеро з них виявилися громадянами України.

Loading...