Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Північній Кореї публічно розстріляли порушника карантину, – ЗМІ

КНДР Фото з відкритих джерел

Жертвою стала 50-річна людина

У Північній Кореї публічно стратили громадянина за порушення "надзвичайних карантинних заходів" із метою залякування інших громадян - своєрідне нагадування щодо необхідності дотримання встановлених правил. Про це повідомляє Radio Free Asia з посиланням на власне джерело в КНДР.

Зазначається, що публічна страта відбулася в прикордонному районі КНДР, де було багато контактів із людьми по інший бік кордону, у тому числі контрабанди. Як повідомляє співрозмовник видання, жертву звинуватили в порушенні карантину під час надзвичайних заходів надвисокого рівня, які вступили в силу близько 20 листопада. Нею стала людина 50 років.

Крім того, стало відомо, що минулого місяця Центральний комітет КНДР розповсюдив внутрішню інструкцію агентствам та державним компаніям по всій країні щодо підняття тривоги стосовно коронавірусу. "Це було тоді, коли провінційний департамент безпеки, поліція, фабрики, компанії та підрозділи вахти району організували групу спостереження, щоб розібратися з людьми, які порушували карантинні правила", – сказав співрозмовник видання.

Влада Північної Кореї публічно заявляє, що в країні немає COVID-19, але при цьому застосовує суворі заходи, щоб запобігти поширенню вірусу. Зокрема, блокує цілі міста й округи, скасовує основні культурні події, а також забороняє поїздки між провінціями.

Новини за темою: У Південній Кореї організатора порночату засудили до 40 років ув’язнення

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що хакери із КНДР протягом кількох тижнів намагалися проникнути в системи британського виробника ліків і розробника вакцини від COVID-19 AstraZeneca. Деякі облікові записи хакерів були зареєстровані на російські електронні адреси.

Loading...