Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Південній Кореї судитимуть керівників секти за розповсюдження коронавірусу

Послідовники цієї секти заразили один одного під час проведення обряду

Фото з відкритих джерел

Влада Сеула подала позовну заяву до прокуратури щодо 12 лідерів секти "Храм скинії свідоцтва Шінь-Чонджу", яких звинувачують у вбивстві, заподіянні шкоди та порушенні закону з контролю за поширенням інфекційних захворювань, зокрема коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє ВВС Україна

Згідно з повідомленням, "Храм скинії свідоцтва Шінь-Чонджу" - це релігійна течія, заснована в 1984 році в Південні Кореї проповідником Лі Ман Хі. Так, 88-річний лідер називає себе "обіцяним пастором" з Біблії, який прийде замість Ісуса, та стверджує, що Біблію написали зашифрованою метафоричною мовою, а її справжній зміст доступний лише йому і його послідовникам. Організація поширила свій вплив і на інші країни, однак її постійно критикують та звинувачують в створенні культу.

За інформацією осіб, спалах захворюваності коронавірусом у Південній Кореї почався з міста Тегу, де послідовники саме  цієї секти заразили один одного під час здійснення обряду, після чого вірус почав поширюватися по країні. Спеціалісти оглянули всю паству цієї секти, а це близько 230 тис. осіб,  і приблизно 9 тис. повідомили, що відчувають симптоми коронавірусу. 88-річний лідер секти Лі Ман Хі також здав аналізи на коронавірус, але його результати поки невідомі.

Слід зауважити, що тим часом всі католицькі церкви в країні в неділю були закриті через поширення вірусу. Богослужіння в 1734 церквах скасовані до 7 березня. Багато інших конфесій також скасували свої недільні служби, зокрема, протестантські церкви та буддійські храми. Скасували багато інших громадських заходів, зокрема концерти всесвітньо відомої поп-групи BTS.

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 2 березня, кількість жертв коронавірусної інфекції COVID-19 у світі сягнула 3 тис. осіб. Загалом, число хворих коронавірусом у світі перевищило 89 тис. осіб, а вилікуватися змогли 45 047 людей.

Loading...