У Південній Кореї розслідують смерть 13 осіб, вакцинованих від грипу

Фото з відкритих джерел

Лікарі просять зупинити програму, розпочато розслідування

У Південній Кореї 13 людей померли з незʼясованих поки причин, отримавши перед цим щеплення вакцини від сезонного грипу. Про це повідомляє російська служба BBC.

Професор медицини Кім Чжун Кон, який очолює слідство, заявив, що результати розтину і вже проведених аналізів не вказують на звʼязок цих смертей із вакциною.

Попри це, довіра до програми вакцинації підірвана. Асоціація медиків Південної Кореї закликала припинити вакцинацію, поки не будуть точно зʼясовані всі обставини того, що сталося.

Зазначається, що щеплення від сезонного грипу в Південній Кореї цієї осені вже отримали 13 мільйонів осіб, всього планували зробити щеплення 19 мільйонів жителів країни.

За інформацією видання, раніше програма вакцинації від грипу вже припинялася на три тижні, коли зʼясувалося, що близько 5 мільйонів доз препарату зберігалися не в холодильниках, а за кімнатної температури. Вся ця партія була відкликана, вже встановлено, що ніхто з померлих такої вакцини не отримував.

Новини за темою: В Україні можуть запровадити вакцинування від грипу в аптеці, – Степанов

Раніше повідомлялося, що вчені з Гонконзького університету завершили роботу над спеціальним носовим спреєм, що містить вакцину водночас від звичайного грипу та COVID-19: наступного місяця почнуться його випробування на людях.

Loading...