У Південній Кореї після вакцинації від грипу померли 17 осіб

У Кореї померли 17 осіб, яких перед цим вакцинували Фото з відкритих джерел

Попри це Корея продовжить державну програму щеплень

У Південній Кореї невдовзі після вакцинації населення від грипу померли щонайменше 17 осіб, серед яких підліток та люди похилого віку. Про це повідомляє Радіо KBS з посиланням на начальника Корейського управління з контролю і профілактики захворювань Чон Ин Ген. 

Як зазначається, попри смерть 17 осіб, Корея продовжить державну програму щеплень від грипу. За словами Чон Ин Ген, експерти не бачать прямого зв'язку між смертями та вакцинацією. У зв'язку з цим в країні мають намір продовжити вакцинацію. Зокрема, загалом щеплення планують провести приблизно 19 мільйонам осіб.

Також у корейському Управлінні з контролю і профілактики захворювань наголосили, що наразі медики з'ясовують точну причину смерті дев'яти осіб. За попередньою інформацією, два випадки смерті можуть бути пов'язані з анафілактичним шоком - серйозною алергічною реакцією.

Новини за темою: У Бразилії помер пацієнт, який брав участь у випробуваннях вакцини від COVID-19

Зауважимо, серед осіб, які померли після вакцинації — 17-річний підліток з Інчхона та 16 людей похилого віку, які мали хронічні захворювання. 

Нагадаємо, декілька днів кому в Південній Кореї кількість осіб, які померли після вакцинації проти грипу становила 13 осіб. У зв'язку з цим медики наголосили на необхідності зупинити програму щеплень та провести розслідування.  

Loading...