Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Перу археологи знайшли гігантський малюнок кота, якому понад дві тисячі років. Фото

Це зображення стало найстарішим з малюнків плато Наска

На півдні Перу, під час розкопок на території плато Наска, археологи знайшли гігантський геогліф кота - нанесений на землю малюнок, якому понад дві тисячі років. Про це повідомляє ВВС Україна

Згідно з повідомленням, зображення тварини в довжину сягає 37 метрів. З огляду на розташування, автори задумували, що кіт "лежить" на схилі гори на лівому боці.

Відомо, що геогліф знайшли під час робіт з реставрації оглядового майданчика. Зображення було ледь видно, а також був ризик руйнуванняя через ерозію

Новини за темою: Археологи знайшли у Норвегії руїни "будинку богів"

Як зазначається, стилістичні особливості свідчать про те, що зображення належить до періоду пізнього Паракасу, коли коти та кішки були дуже популярні в місцевій культурі.

Слід зауважити, що знайдений геогліф став найстарішим з малюнків плато Наска, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Більшість із зображень, на яких можна побачити людей, тварин, рослин та різноманітні фігури, датовані 100-200 роками до нашої ери.

Новини за темою: У Монголії знайшли скелети нового виду динозаврів

Нагадаємо, нещодавно в Канаді 12-річний хлопець разом із батьком знайшов кістки рідкісного динозавра, який жив 69 млн років тому.

Loading...