У ПАРЄ вимагають від Росії негайно пояснити обставини отруєння Навального

В асамблеї побажали Навальному повного одужання

ПАРЄ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine


Співдоповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи закликають владу Росії негайно пояснити обставини отруєння опозиціонера Олексія Навального. Відповідну заяву розміщено на сайті організації.

Зазначається, що співдоповідачі з питань моніторингу РФ Ріа Омен-Руйтен (Нідерланди) та Аксель Шаффер (Німеччина) засудили дії російської влади. "Це дуже тривожна подія, яка потребує негайного пояснення з боку російської влади. Ми рішуче засуджуємо цей напад і бажаємо пану Навальному повного одужання", – заявили в ПАРЄ.

Крім того, співдоповідачі закликали російську владу повністю пролити світло на отруєння опозиціонера та прийняти міжнародних слідчих, якщо така пропозиція надійде від міжнародного співтовариства.

Новини за темою: Його хотіли змусити мовчати: Меркель висловилась про отруєння Навального

Раніше повідомлялося, що сенатор США від Республіканської партії Том Коттон закликав зупинити будівництво газопроводу "Північний потік-2" через підтвердження німецькими військовими інформації про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. За його словами, російську владу необхідно притягнути до відповідальності.Loading...