live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Пакистані через витік токсичного газу загинуло щонайменше 14 людей

Також внаслідок отруєння шпиталізовано сотні осіб

Люди несуть тіло одного із загиблих RadioSvoboda.org (RFE/RL)

У найбільшому пакистанському місті Карачі, поруч з яким розташовані численні нафтопереробні заводи і важлива військово-морська база, щонайменше 14 людей загинули внаслідок витоку токсичного газу. Про це повідомляє Радіо Свобода

Згідно з повідомленням, місцева влада заявляє про сотні людей, яких доправили до лікарень з утрудненим диханням і печінням в очах, принаймні 14 людей загинули після очевидною витоку токсичного газу в районі Карачі.

Як зазначається, станом на 18 лютого, за інформацією лікарів, за медичною допомогою звернулися близько 650 людей. Також на вівторок запланована евакуація жителів з району Камарі, яких тимчасово переселять у більш безпечні райони.

Міністр інформації провінції Насир Шах розповів, що місцеві чиновники звернулися за допомогою до хімічного і біологічного відділів флоту, щоб визначити джерело витоку, однак наразі причина витоку не з'ясована, але представники місцевої влади не вбачають у цьому саботажу.

Нагадаємо, нещодавно суд у пакистанському місті Лахор скасував ухвалу спеціальної судової колегії, що в грудні 2019 року засудила до страти колишнього президента Пакистану Первеза Мушаррафа.

Loading...