Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Пакистані через карантин тварин кинули у клітках в зоомагазинах та на ринках

У пакистанських зоомагазинах тисячі тварин, кинутих у клітках, чекають на допомогу Фото з відкритих джерел

Деякі тварини не дочекались допомоги

У Пакистанському місті Карачі вже понад тиждень тварини замкнені у клітках в зоомагазинах та на ринках. Деякі почали вмирати. Про це повідомляє УНН.

“Понад тиждень найбільше в Пакистані місто Карачі перебуває на карантині - і над 15-мільйонним містом нависла жахлива тиша. Однак, на території ринків, де домашніх тварин покинули в магазинах у закритих клітках, тварини просять про допомогу”, - повідомляє ЗМІ.

Зазначається, що допомогти зголосилась одна з організацій з порятунку тварин. Вони співпрацюють з урядом, щоб забезпечити тварин їжею та водою та доставити найбільш постраждалих до рятувального центру. Це стало можливим після того, як влада провінції видала спеціальний наказ, що дозволяє відкривати зоомагазини в певний час доби.

"Мертві тварини лежали поруч з ледь свідомими живими, без вентиляції та повітря, просто у повній темряві і ніхто не чув їхніх криків", - кажуть зоозахисники.

Вони врятували тварин з понад 100 зоомагазинів, але ще залишилось багато інших. Ветеринари працюють в масках та рукавичках та тримаються на відстані один від одного.

Раніше повідомлялося, що у Гонконзі від коронавірусу помер перший собака - 17-річний померанський шпіц.

Loading...