У Нотр-Дамі вперше після пожежі відбудеться служба: Участь візьмуть не всі

Собор Паризької Богоматері під час реконструкції Фото з відкритих джерел

Участь у службі зможе взяти невелика кількість людей

У п'ятницю, 10 квітня, у соборі Паризької Богоматері вперше після пожежі відбудеться невелике богослужіння. Про це повідомляє Reuters

Як зазначається, через пандемію COVID-19 участь у службі зможуть взяти не більше семи осіб. Однак інші віряни матимуть можливість долучитися до богослужіння за допомогою онлайн-трансляції. 

"Лише кілька священиків будуть відвідувати меси, які ми будемо проводити протягом Страсного тижня, і люди зможуть стежити за службами по радіо чи телебаченню", - зазначив архієпископ Парижа Мішель Аупетіт. 

Окрім цього, архієпископ наголосив, що цього року не буде великодніх процесій у зв'язку із карантином, який обмежує кількість публічних зібрань. Проте на Великдень Мішель Аупетіт проведе месу в церкві Сен-Жермен-л'Осерруа біля Лувра в центрі Парижа. За попередньою інформацією, цю службу зможуть відвідати приблизно 20 осіб.

Нагадаємо, ввечері 15 квітня 2019 року в центрі Парижа сталася масштабна пожежа у соборі Паризької Богоматері. У результаті у Нотр-Дам обвалився головний шпиль та зруйнувалися дерев’яні конструкції перекриття даху. Однак, через деякий час знищений пожежею Собор Паризької Богоматері почали відновлювати.

Згодом криміналісти, які працювали на місці пожежі у соборі Паризької Богоматері, назвали її ймовірну причину.

А рівно через два місяці у після пожежі у всесвітньо відомому соборі Паризької Богоматері відбулася перша месаLoading...