live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Німеччині з’явилася 19-річна "анти-Ґрета"

Наомі Зайбт Washington Рost

Дівчина закликала суспільство до "кліматичного реалізму"

У Німеччині з’явилася 19-річна активістка Наомі Зайбт, яка кинула виклик шведській еко-активістці Ґреті Тунберґ та закликала суспільство до "кліматичного реалізму". Про це повідомляє The Washington Post.
 
Як зазначається, 19-річна Наомі Зайбт родом із Німеччини, має світле волосся, європейську зовнішність та високорозвинену риторику, як і Ґрета Тунберґ. Попри це, ідеологія дівчини суперечить гаслам, які висуває шведка. Зокрема, Наомі засуджує "панікерство з клімату", називає позицію активістів "огидною антилюдською ідеологією" і навіть використовує коронну фразу Ґрети "Як ви смієте?" проти німецьких ЗМІ.
 
За даними видання, за спиною активістки стоїть один із найвпливовіших аналітичних центрів Heartland Institute, який неодноразово пов’язували з чинним президентом США Дональдом Трампом.
 
Так, у грудні 2019 року Наомі блискуче виступила на форумі від організації, на конференції з клімату в Мадриді. Крім цього, дівчина встигла стати обличчям кампанії, яка намагається поставити під сумнів роль людей у глобальному потеплінні. Попри це Наомі не заперечує той факт, що через парникові викиди температура повітря на планеті збільшується, проте наголошує, що вчені і активісти перебільшують їхній вплив. За словами дівчини, суспільство повинно не панікувати, а почати думати.
 
До слова, у виданні зазначили, що наразі Наомі Зайбт не може скласти гідну конкуренцію Ґреті Тунберґ, адже попри свої кліматичні переконання, активістка скептично ставиться до питань міграції та фемінізму.
 
Нагадаємо, нещодавно кліматичну активістку Ґрету Тунберґ та глобальний протестний рух "П'ятниці для майбутнього"  висунули на Нобелівську премію миру за 2020 рік двома шведськими законодавцями.
Loading...