У Німеччині робітники відмовилися обслуговувати літак Лукашенка, – ЗМІ

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

Співробітники відклали гайкові ключі на знак протесту

Співробітники німецької компанії Lufthansa Technik відмовилися підходити до літака Олександра Лукашенка, який пригнали до Німеччини на техобслуговування. Про це повідомляє Telegram-канал Nexta з посиланням на лист профспілки компанії.

Зазначається, що Боїнг 737 із реєстраційним номером EW-001PA, який за даними профспілки належить Лукашенку, приземлився 13 жовтня в аеропорту Фульсбюттель. Проте команда робочих відклала гайкові ключі у сторону на знак протесту.

У профспілці компанії опублікували лист, в якому співробітники заявили про солідарність із білоруськими протестувальниками. "Це літак того самого Лукашенка, який віддав наказ стріляти з бойової зброї в демонстрантів в Білорусі. Ми, профспілкові активісти кампанії Lufthansa Technik, не забуваємо нашу давню традицію міжнародної солідарності та стоїмо пліч-о-пліч з білоруськими робітниками", – йдеться в документі.

Крім того, лист містить кілька вимог до уряду Білорусі. "Ми вимагаємо відставки Лукашенка і справжніх демократичних виборів! Ми вимагаємо звільнення всіх політичних в'язнів і негайного відновлення на роботі тих колег, які втратили роботу! Ми вимагаємо, щоб всі співробітники могли вільно поєднуватися в незалежні профспілки!" – написали в профспілці.

Водночас журналісти повідомляють, що майже 31 рік тому в компанії  Lufthansa Technik була схожа ситуація. Тоді очільник Румунії Ніколае Чаушеску придушував протести робітників, поки працівники Lufthansa Technik повинні були ремонтувати його літак. На знак протесту працівники також відклали в сторону гайкові ключі.

Новини за темою: Лукашенко заявив про готовність віддати значну частку своїх повноважень

Нагадаємо, нещодавно лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила ультиматум Олександру Лукашенку. Тоді вона заявила про плани оголосити загальнонаціональний страйк.

Loading...