Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Німеччині підтвердили перший випадок зараження хантавірусом

Хантавірус Charité

За словами медиків, людям хантавірус передається від щурів

У Німеччині лікарі клініки "Шаріте" підтвердили перший випадок зараження хантавірусом у країні. Про це повідомила пресслужба закладу.

Зазначається, що хворою виявилась жителька Нижньої Саксонії, яка потрапила в лікарню з нирковою недостатністю. Після проведення додаткових досліджень у неї підтвердили наявність хантавірусу.

Як повідомляють лікарі, хантавірус, або вірус Сеула, походить із Азії і передається людям від щурів. Імовірно, в Європу хвороба була перенесена дикими гризунами на кораблях. Проте це перше зафіксоване зараження людини хантавірусом безпосередньо у Німеччині, а не "завезений" випадок з-за кордону.

Пацієнтка, яка потрапила до лікарні, має домашнього щура, який імовірно був ввезений з іншої країни. Після розвитку симптомів гострої ниркової недостатності її госпіталізували, проте вид виявленого хантавірусу так і залишається невідомим.

Новини за темою: ВООЗ закликала світ прямо зараз готуватися до нової пандемії

Нагадаємо, в березні в китайській провінції Юньнань було зафіксовано перший випадок смерті від хантавірусу. Тоді місцевий житель помер у громадському транспорті, який прямував до іншої провінції.

Loading...