У Німеччині назвали "експериментом на людях" реєстрацію російської вакцини від коронавірусу

Російська розробка мала пройти всі клінічні випробування

Ілюстроване фото REUTERS

Очільники кількох науково-медичних відомств Німеччини розкритикували реєстрацію в Росії вакцини від COVID-19. Про це повідомляє Deutsche Welle.

За словами Голови німецької Федеральної лікарської палати Клауса Райнгарда, схвалення вакцини без третьої фази випробувань – це "ризикований експеримент на людях", а Росія вчиняє безвідповідально, коли пропонує вже на цій стадії робити щеплення цілим групам населення.

Водночас, керівник німецького Інституту імені Пауля Ерліха Клаус Чихутек заявив, що розробка російської вакцини мала низький рівень прозорості. Крім того, він нагадав, що ВООЗ застерігає від поспішної реєстрації вакцин, адже необхідно ретельно пройти всі етапи випробовування й перевірки.

У міністерстві охорони здоров'я Німеччини повідомили, що в Європі для схвалення такої вакцини потрібні достатні свідчення, які підтверджують її ефективність і безпеку, а особливу увагу приділяють клінічній фазі випробувань.

Новини за темою: У Трампа розкритикували російську вакцину від коронавірусу

Нагадаємо, вчора, 11 серпня, президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусу. Крім того, Путін повідомив, що сподівається на появу інших вакцин від коронавірусу в світі найближчим часом.

Loading...