Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нігерії немає грошей на імпорт продуктів харчування, - президент країни

Президент Нігерії Мухаммаду Бухарі Фото з відкритих джерел

Доходи Нігерії зменшилися в результаті падіння світових цін на нафту

Президент Нігерії Мухаммаду Бухарі заявив, що їхня країна не має грошей на імпорт продуктів харчування, тому нігерійські фермери повинні виробляти достатню кількість їжі для держави. Про це повідомляє ВВС.

Як зазначається, ще до початку кризи, спричиненої пандемією коронавірусу COVID-19, фермери не могли задовольнити попит майже двохмільйонного населення Нігерії. Причиною цього стала занедбаність сільськогосподарського господарства. Адже економіка країни була в основному зосереджена на доходах від нафти. 

До слова, від початку спалаху коронавірусу ціни на продовольство в Нігерії зросли, а доходи навпаки зменшилися в результаті падіння світових цін на нафту.

Новини за темою: Коронавірус може знищити усіх шимпанзе в Нігерії, - зоозахисники

Міжнародний валютний фонд спрогнозував, що рівень економіки Африки може скоротитися на 1,5 відсотків до кінця 2020 року.

Новини за темою: Без паніки: Як лідери країн Африки комунікують з населенням про коронавірус

Нагадаємо, нещодавно у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що наступним епіцентром пандемії коронавірусу COVID-19 може стати Африка. Однак, більшість африканських країн не можуть забезпечити інтенсивну терапію хворим пацієнтам.

Loading...