live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У назві залишиться слово "Росія", а слово "єдина" пропаде, від Медведєва позбудуться: У Росії готують ребрендинг правлячої партії

З'їзд партії "Єдина Росія" з відкритих джерел

"Єдина Росія" і Загальноросійський народний фронт збираються об'єднатися

"Єдина Росія" і Загальноросійський народний фронт збираються провести об'єднавчий з'їзд протягом найближчих місяців: в адміністрації президента наважилися на ребрендинг партії влади. На з'їзді поміняють статут єдиноросів, включаючи назву та структуру управління партією. Про це повідомляє "Медуза" з посиланням на близького до Адміністрації президента РФ джерела.

Згідно з повідомленням, в Кремлі планують зробити це для того, щоб позбутися від негативу, пов'язаного з назвою "Єдина Росія", - через це рейтинг партії зараз становить 32,7%. Для порівняння: півтора року тому, в червні 2018 року - до оголошення про початок пенсійної реформи, - він становив 48%.

"Адміністрація президента ще восени почала проводити соціологічні дослідження перспектив партії влади на виборах в Держдуму і її можливого ребрендингу. У підсумку в Кремлі схиляються до вирішення об'єднати єдиноросів із ЗНФ. Один з головних лобістів об'єднання - керівник виконкому Народного фронту, колишній заступник губернатора Московської області Михайло Кузнєцов. Кузнєцов давно ходить (в адміністрацію президента, - ред.) з ідеями ребрендингу ЄР. Після того як він очолив виконком ЗНФ, він став лобіювати ребрендинг, пов'язаний з об'єднанням. Створення партійних блоків обговорювалося в АП, але від нього вирішили відмовитися. З громадським об'єднанням - таким, як фронт, - закон дозволяє об'єднуватися", - запевняє єдинорос.

Нова структура, по суті, буде перейменованою "Єдиною Росією", в яку увійдуть активісти фронту. Провести ребрендинг і об'єднання треба буде до вересня: зміни до статуту партії (навіть якщо вони будуть стосуватися тільки назви) за законом повинні бути внесені не менше ніж за рік до виборів.

"У назві залишиться слово "Росія", а слово "єдина" пропаде", - зазначило джерело в партії влади.

Нагадаємо, в січні 2020 року, Дмитро Медведєв повідомив, що російський уряд у повному складі йде у відставку, під час зустрічі кабінету з президентом Володимиром Путіним після його послання, в якому той висловив пропозиції про внесення змін до Конституції.

Згодом президент РФ Володимир Путін вніс кандидатуру глави Федеральної податкової служби (ФПС) Росії Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра на розгляд до Держдуми після зустрічі з ним. 

Пізніше стало відомо, що президент Росії Володимир Путін призначив колишнього прем'єра Дмитра Медведєва заступником голови Ради безпеки РФ.

Loading...