Новини » Світ Читать эту новость на русском

У МВС Білорусі заявили, що будуть "гуманно" застосовувати зброю проти мітингувальників

Микола Карпенков Фото з відкритих джерел

Учасників протестів у відомстві назвали "організованими злочинцями з 90-х"

Начальник головного управління щодо боротьби з організованою злочинністю та корупцією МВС  Білорусі Микола Карпенков заявив, що силовики будуть "гуманно" застосовувати зброю до учасників протестів. Про це він розповів в інтерв'ю "Беларусь 1"

"Я бачив усі вибори, всі протестні маси, які були в 2001, 2006 і 2010 і 2015 роках. Таких аморальних і цинічних осіб, які беруть участь в процесі, я ніколи не зустрічав. Але ми віримо в гуманність закону. Ми їх затримаємо", - сказав Карпенков.

Новини за темою: Білорусь оголосила Світлану Тихановську у міжнародний розшук

За його словами, участь в акціях протесту беруть не "мужики, які люблять свою країну", а люди, яких можна порівняти з "організованими злочинними групами за принципом 90-х років".

"Ми, звичайно ж, гуманно застосуємо зброю до них, в тому числі і вогнепальну. І найнебезпечніших "гострокопитних" ми з вулиці приберемо. Будь-хто, хто підніме руку з заточкою на співробітника правоохоронних органів, по них буде застосовано вогнепальну зброю", - зауважив начальник головного управління.

Новини за темою: Тихановська анонсувала поїздку до Києва після місцевих виборів

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра внутрішніх справ Білорусі Геннадій Казакевич заявив, що силовики за необхідності будуть застосовувати спецзасоби та бойову зброю.Loading...