У Москві та Санкт-Петербурзі пройшли акції солідарності з протестувальниками в Хабаровську

Поліція практично відразу ж починає жорсткі затримання

У російському Хабаровську активісти знову вийшли на несанкціонований мітинг, які проходять вже четвертий тиждень поспіль, на підтримку колишнього губернатора регіону Сергія Фургала. Про це повідомляє "Коммерсантъ".

Згідно з повідомленням, на акцію, яка тривала близько трьох годин, вийшли близько 3,5 тис.осіб.

Як зазначається, заклики звучали тільки від ініціативної групи, а присутні в основному відпочивали і розмовляли про життя.

Минулої суботи, 25 липня, на акцію в Хабаровську, за оцінкою "Ъ", вийшло понад 50 тис. осіб, при цьому мерія повідомляла про 6,5 тис. На наступний день, 26 липня, в. о. глави регіону Михайло Дегтярьов вперше вийшов до учасників акцій і запевнив демонстрантів, що "Москва чує всіх".

Відзначимо, що акції солідарності з хабаровськими протестами пройшли в Комсомольську-на-Амурі, Владивостоці і Південно-Сахалінську, а також у Москві та Санкт-Петербурзі.

За інформацією видання "Фонтанка", в Санкт-Петербурзі близько сотні людей пройшли по Невському проспекту. Вони тримали в руках повітряні кульки та скандували "Хабаровськ!". Поліція перекрила їм дорогу, після чого як щонайменше десятьох активістів затримали, інші розсіялися по довколишніх вулицях.

"У Москві кілька людей зібралися у Новопушкінському сквері. Поліція практично відразу почала жорсткі затримання", - передає телеграм-канал "Avtozak Live".

Новини за темою: Арешт губернатора Хабаровського краю і звинувачення у кримінальних "розбірках": Сліпе правосуддя чи політичні переслідування в Росії?

Нагадаємо, з 12 липня, в місті Хабаровськ на Далекому Сході Росії в результаті затримання губернатора регіону Сергія Фургала, спалахнули багатотисячні протести громадянин.Loading...