У Мюнхені через COVID-19 заборонили алкоголь на місцях, де мав відбутися Октоберфест

Октоберфест в Мюнхені Фото з відкритих джерел

Фестиваль скасували вперше за 70 років

Влада Мюнхена не тільки скасувала проведення відомого щорічного пивного фестивалю Октоберфест, але й заборонила алкоголь, аби уникнути проведення "двійників" цього свята. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, щорічний фестиваль мав би розпочатися у суботу, 19 вересня, і й тривати до 4 жовтня, однак через пандемію коронавірусу заходи були скасовані.

Новини за темою: Євробачення-2021 буде за будь-яких умов: Організатори презентували 4 сценарії проведення конкурсу в умовах пандемії

Окрім проведення самого свята, влада Мюнхена навіть заборонила вживання алкоголю  з 9 години 19 вересня на Терезієнвізе - майданчику, де зазвичай проводиться головне свято.

Як зазначається, на такий крок пішли, оскільки побоювалися, що любителі пива захочуть провести альтернативні святкування. Однак представники поліції, які чергували на місці, заявили, що атмосфера залишається спокійною.

Новини за темою: Німеччина скасовує з 1 жовтня загальне застереження щодо поїздок за межі ЄС

Нагадаємо, у квітні прем'єр-міністр Баварії Маркус Зедер і обербургомістр Мюнхена Дітер Райтер заявили, що Октоберфест-2020 скасували через пандемію COVID-19.

Loading...