У Мінську зник відомий білоруський поет

Білоруський поет Дмитро Строцев Фото з відкритих джерел

За інформацією правозахисників, поета затримали

У Мінську вчора, 21 жовтня, зник відомий білоруський поет Дмитро Строцев. Про це повідомила пресслужба Білоруського ПЕН-центру в Фейсбук.

За словами дружини поета Анни Строцевої, вона востаннє бачилася з чоловіком вчора об 11 ранку. "Ми з Дмитром попрощалися недалеко від будинку приблизно об 11. Після цього з ним нікому не вдалося зв'язатися. По роботі... на зв'язок не вийшов. Всі телефони мовчать, у мережі немає", – сказала Строцева.

Згодом правозахисники повідомили, що  Дмитра Строцева знайшли в списках затриманих у мінському СІЗО на вулиці Окрестіна.

Довідка

Дмитро Строцев – відомий білоруський поет, громадський активіст, автор десяти поетичних збірок, куратор культурного фестивалю "Памежжа" і керівник літературного проєкту "Мінська Школа" Лауреат Руської премії третього ступеня за 2007 рік за збірку віршів "850 рядків".

Новини за темою: У МВС Білорусі заявили, що будуть "гуманно" застосовувати зброю проти мітингувальників

Нагадаємо, наприкінці вересня білоруська опозиціонерка, нобелівська лауреатка і членкиня президії Координаційної ради Білорусі Світлана Алексієвич вилетіла до Німеччини на невизначений термін. Тоді повідомлялося, що жінка виїхала за кордон на заплановані зустрічі.

 Loading...