У Мінську жорстоко затримали українських волонтерів, - ЗМІ

Протести у Білорусі TUT.by.

Йдеться про двох волонтерів з організації "Восток-SOS"

У Мінську, де вже четверту добу тривають масові протести, білоруські силовики затримали двох українських громадян - волонтерів із благодійної організації "Восток-SOS". Про це повідомляє hromadske

Згідно з повідомленням, у білоруській столиці затримали двох громадян України, волонтерів благодійної організації "Восток-SOS" Костянтина Реуцького та Євгена Васильєва.

Новини за темою: Латвія, Польща і Литва підготували план з врегулювання ситуації в Білорусі

Як зазначається, наразі hromadske намагається зв'язатися з посольством України в Білорусі, однак там не відповідають.

Слід зауважити, що напередодні стало відомо про зникнення білоруського журналіста-розслідувача і ведучого авторської програми на телеканалі "Белсат" Стаса Івашкевича, який нещодавно разом із колегами опублікував матеріал про жінок Олександра Лукашенка. 

Нагадаємо, протести у Білорусі спалахнули 9 серпня після проведення президентських виборів. Того ж вечора екзит-пол оприлюднив попередні результати голосування, згідно з якими перемогу здобув Олександр Лукашенко. Пізніше його перемогу підтвердила ЦВК. 

У зв'язку з цим обурені білоруси вийшли на вулиці. У понеділок ввечері у центрі Мінська припинили роботу декількох станцій метро, стягнули спецтехніку, а силовики почали стріляти по мітингувальниках. У результаті затримали тисячі осіб, ще десятки активістів постраждали.

У середу, 12 серпня, у МЗС України заявили, що під час акцій протесту в Білорусі постраждав український фотокореспондент, а ще дев'ятьох осіб затримали у зв'язку із правопорушеннями.

Loading...