Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Мінську затримали двох журналістів із України

Також затримано одного росіянина

Затримані журналісти Настоящее Время

У готелі "Мінськ" в столиці Білорусі затримали  кореспондентів телеканалу "Настоящее Время": українців Ірину Ромалійську та Івана Гребенюка, а також росіянина Юрія Баранюка. Про це повідомили на сайті телеканалу.

Зазначається, що журналістів везуть в Московське РУВС Мінська. Причина затримання наразі невідома. Проте, за інформацією видання "Белсат", їм інкримінують порушення законодавства про ЗМІ: роботу в Білорусі без акредитації.

Телефони трьох затриманих й іншого кореспондента "Настоящего Времени", який працює в Білорусі, зараз заблоковані.

Нагадаємо, 16 липня в Мінську, Борисові і Гродно затримали 30 людей, які вимагали від ЦВК  зареєструвати кандидата на пост президента Білорусі Віктора Бабарико. Тоді повідомлялося й про затримання щонайменше двох журналістів у Мінську.

Новини за темою: Грядуть вибори у Білорусі: Все, що сталося у передвиборну кампанію – від обшуків і арештів до ув'язнень

Раніше в Білорусі вже затримали понад 220 осіб на протестах через відмову в реєстрації кандидатами на пост президента Віктора Бабарико і Валерія Цепкала. Влада вважає мітинги протиправними та називає їх провокацією.

Loading...