У Мінську підрахували збитки від акцій протесту

Акція протесту в Мінську Фото з відкритих джерел

Будній день мітингів коштує для столичної влади майже 4 тисячі доларів

Від початку протестів у Білорусі 9 серпня, Мінську було завдано збитків на майже 300 тисяч доларів (750 тис. білоруських рублів). Про це заявив начальник управління міського господарства та енергетики мінського міськвиконкому Володимир Лебідь, передає БЕЛТА.

За словами чиновника, будній день мітингів коштує для столичної влади майже 4 тисячі доларів, у той час, як на вихідних ця сума зростає до 8-12 тисяч.

"Сюди входить прибирання території, усунення несанкціонованих написів на фасадах і на інших елементах. У перші дні ще били скло в автобусах, палили сміттєві баки, лавки перевертали. А елементи інфраструктури (світлофори, знаки) не зафарбовуються, їх потрібно замінювати", - сказав Лебідь.

Новини за темою: Лукашенко назвав Україну "форпостом політичних провокацій"

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що за протестами в країні нібито стоять Сполучені Штати Америки та сформований клас "буржуйчиків", які прагнуть влади. 

За словами Лукашенка, за протестами в Білорусі, з одного боку, стоять зовнішні сили - насамперед, американці, які діють через центри в Польщі та Чехії, але, з іншого боку, є і внутрішні причини.

Loading...