У Мінську під час протесту силовики застосували зброю

Протест у Мінську Onliner

Під час конфлікту з протестувальниками один із правоохоронців здійснив постріл

У неділю, 13 вересня, у Мінську (Білорусь) один із працівників правоохоронних органів здійснив попереджувальний постріл у повітря, щоб розігнати активістів. Про це повідомляє Onliner.

Так, у Білорусі триває 36-й день протестів. Зокрема, на традиційну недільну акцію протесту в Мінську, яку опозиція назвала "Марш героїв", вийшли, за різними оцінками, від ста до ста п'ятдесяти тисяч осіб. 

Зокрема, протестувальники сформували кілька багатотисячних колон. Одна з них рухалася по проспекту Незалежності у бік резиденції президента Олександра Лукашенка, друга прямувала у бік елітного котеджного селища "Дрозди", де проживає багато чиновників з його оточення.

Однак, під час протесту трапилася сутичка між силовиками та активістами, у результаті чого було застосовано зброю. Так, другу колону білоруські правоохоронці зустріли на вулиці Нововиленській. Після чого між демонстрантами і силовиками на відстані 50 метрів зав'язалася суперечка. У ході конфлікту з боку силовиків пролунав попереджувальний постріл у повітря.

Новини за темою: Протести у Мінську: Біля резиденції Лукашенка застосували сльозогінний газ

Одразу після цього на місце події прибули машини з щитами і силовики в повному обмундируванні. Коли правоохоронці почали рух у бік протестувальників, демонстранти розійшлися. 

До слова, цього дня у ході протестів було затримано приблизно 250 осіб.

Нагадаємо, минулого тижня у Мінську також відбулася акція протесту. Перед цим білоруська влада стягнула у місто спецтехніку та велику кількість силовиків. Крім цього, у бік столиці рухалося декілька бронетранспортерів. 

Loading...