У Мінську ОМОН водометами розігнав невдоволених інавгурацією Лукашенка

У Мінську силовики розігнали протестувальників водометов TYT.BY

Також силовики застосували сльозогінний газ

Білоруські силовики почали використовувати спецзасоби для розгону учасників протесту проти "таємної" інавгурації Олександра Лукашенка, який проходив в центрі Мінська. Про це повідомляє TUT.by.

Згідно з повідомленням, кілька сотень людей із біло-червоною символікою зібралися біля метро "Фрунзенська" і почали рухатися в бік стели "Мінськ - місто-герой", інша група протестувальників збиралась біля ТЦ "Галерея", де ОМОН розпилив сльозогінний газ.

Співробітники силових структур почали відтісняти протестувальників від музею Великої Вітчизняної війни та затримувати деяких з них, застосовуючи для розгону водомети з рудою рідиною.

Новини за темою: Україна готує офіційну позицію щодо "таємної" інавгурації Лукашенка, - МЗС

Нагадаємо, Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Білорусі. На церемонію інавгурації, яка відбулася в Палаці Незалежності Білорусі, було запрошено кілька сотень людей. Зокрема, на захід прийшли вищі посадові особи, депутати Палати представників, члени Ради Республіки тощо.

До слова, під час президентської інавгурації Олександр Лукашенко заявив, що "кольорова революція" в Білорусі не відбулася.

Після цього, на вулиці Мінська почали виходити люди з акціями протесту. Обурені білоруси об'єднувалися у стихійні ланцюги солідарності. Багато учасників принесли плакати, на яких висміювали "таємну" інавгурацію Олександра Лукашенка.

Loading...