У Мінську на акції протесту вийшли 100 тис. людей, більше сотні мітингувальників затримано

Наразі відомо про 120 затриманих

Протести в Білорусі TUT.BY.

У Білорусі на 50-й день акцій протесту кількість мітингувальників перевищила 100 тис. людей. Про це повідомляє Интерфакс.

Відомо, що мітингувальники кілька разів змінювали локації й маршрути. "Протестуючі почали покидати площу біля стели "Мінськ місто-герой" і попрямували в сторону площі Перемоги. Потім люди неодноразово змінювали маршрут. Голова колони виявилася в районі вулиці Сурганова (метро Академія наук), хвіст – в районі Немиги", – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у правозахисному центрі "Вясна", наразі силовики затримали 120 учасників акцій протесту. Ще до акції в Мінську центральні станції метро були закриті, а дороги до центру міста перекрили. Крім того, спецназ перевіряє сумки та рюкзаки людей, а поліцейські переписують дані журналістів, які працюють на мітингах.

Новини за темою: У Білорусі 50-й день тривають протести: Тихановська звернулася до народу

Нагадаємо, вчора, 26 вересня, в Мінську поновилися акції протестів, на яких білоруські силовики почали затримувати учасниць жіночого маршу. Під час мітингу на пішохідну зону біля одного з мінських ринків заїхали мікроавтобуси з тонованим склом, з яких вибігли люди в балаклавах і почали затримання.

Loading...