live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Мексиці знайшли невідому зубасту істоту

Тварина має голову дельфіна без очей

На мексиканське узбережжя викинуло невідому істоту з головою дельфіна та гострими зубами. Про це повідомляє Mirror з посиланням на місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленням, загадкову істоту виявила компанія місцевих жителів на пляжі Дестиладерас на тихоокеанському узбережжі Пунта де Міта.

Як зазначається, спочатку перехожим здалося, що вони знайшли мертвого дельфіна, але наблизившись до підводного мешканця виявили, що в нього довге вузьке тіло, гострі зуби та немає очей.

Місцеві рибалки намагалися ідентифікувати істоту, але безуспішно. Вони висловили свої міркування, що поблизу мексиканського міста Пуерто-Вальярта в океані є западина глибиною понад один кілометр, куди не потрапляє світло, і тому очі тварині не потрібні. Вони припускають, що істота могла жити там, поки її не викинуло на берег.

Наразі розпізнати загадкову істоту не вдалося.

Нагадаємо, раніше у Шотландії під час шторму на берег викинуло величезний скелет невідомої істоти. Один з користувачів соцмережі висловив припущення, що це останки лохнеського чудовиська. Однак інші заперечили та пояснили, що Нессі живе в озері, а не в морі.

Loading...