Новини » Світ Читать эту новость на русском

У китайському Ухані приховують нові випадки коронавірусу, багатьох пацієнтів не реєструють, - ЗМІ

Коронавірус діагностували у співробітника НАБУ

Фото з відкритих джерел

В основному мова йде про безсимптомних носіїв - людей, клінічні показники яких в нормі, але результати тесту на COVID-19 позитивні

У Китаї, в місті Ухань, яке вважається початком спалаху епідемії коронавірусу, замовчують про нові випадки захворювання на COVID-19, а багатьох пацієнтів офіційно не реєструють в лікарнях.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на двох медсестер з Уханю.

Вони стверджують, що попри заяви влади про те, що нових випадків COVID-19 немає, є люди, які хворіють на коронавірус, але їх не враховують в офіційних підрахунках, які публікує муніципалітет.

Лікарі з Пекину припускають, що здебільшого мова йде про осіб, що не мають симптомів коронавірусної інфекції, однак результати тесту на COVID-19 у них позитивні.

Це може бути однією з причин, чому таких людей не включають в офіційну статистику.

Один з медиків з Уханю Цао Цзінчао зауважив, що 15 березня до його лікарні надійшло близько 100 пацієнтів з коронавірусом - багатьох перевели з інших лікарень вже з поставленим діагнозом, але у деяких, як стверджує лікар, захворювання підтвердили пізніше.

За його словами, згодом у лікарню доставили ще 20 пацієнтів, хоча у цей же час влада не оголошувала про нові випадки коронавірусу в місті.

Новини за темою: Ще один із високопосадовців у Великій Британії заразився коронавірусом

Заступник голови комісії з охорони здоров'я провінції Хубей Лю Донжі говорить, що ризик поширення COVID-19 в регіоні знижений з "високого" до "середнього", хоча за даними Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР, за минулу добу в країні було зафіксовано 55 нових випадків захворювання на COVID-19.

Як повідомлялося раніше, у Китаї знайшли першу людину, яка захворіла на коронавірус в Ухані.

24 березня Китай відкрив Ухань та провінцію Хубей після спалаху коронавірусу COVID-19.

Новини за темою: Соліста Rammstein госпіталізували з коронавірусом, - ЗМІ

До того ж, у Китаї почали випробування вакцини від COVID-19 на людях.

Loading...