У Китаї запідозрили випадок бубонної чуми

Фото з відкритих джерел

У місті оголосили третій рівень попередження про профілактику чуми та боротьбу з нею

У Внутрішній Монголії, автономний регіон на півночі Китаю, запідозрили випадок захворювання на бубонну чуму. Про це повідомляє Xinhuanet.

Як зазначається, хворобу запідозрили у скотаря з міста Байаннур. У зв'язку з цим в місті оголосили третій рівень попередження про профілактику чуми та боротьбу з нею. За попередньою інформацією, попередження триватиме до кінця 2020 року.

Крім цього, місцевих жителів закликали суворо дотримуватися вимог з попередження та боротьби з бубонною чумою через ризик поширення хвороби серед населення. 

Також місцева влада не рекомендує полювати на диких тварин, а при виявленні випадків захворювання або підозри на захворювання негайно повідомляти уповноваженим відомствам.

Довідка: 
Бубонна чума  — одна з клінічних форм чуми — зоонозної природно-осередкової бактеріальної інфекційної хвороби. Симптоми: гарячка, тяжка інтоксикація. Характеризується геморагічним синдромом, серозно-геморагічним ураженням легень, лімфатичної системи з утворенням бубонів. Висока летальність. 

Хворі на чуму підлягають обов'язковій негайній госпіталізації у спеціалізовані стаціонари, які працюють у суворому протиепідемічному режимі. При підозрі на чуму негайно розпочинають етіотропну терапію без очікування результатів лабораторного підтвердження.

Новини за темою: У Китаї виявили новий вірус, що в майбутньому може спричинити ще одну пандемію

Нагадаємо, у листопаді минулого року в столиці Китаю Пекіні у двох людей діагностували легеневу чуму. Тоді хворими виявилися жителі Внутрішньої Монголії – автономного району на півночі Китаю.Loading...