Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї "закрили" село через смерть від бубонної чуми

Це вже другий випадок бубонної чуми в країні за місяць

В Китаї чоловік загинув від бубонної чуми

24 Канал

Влада китайського регіону Внутрішня Монголія "закрила" одне з сіл після того, як місцевий житель помер від бубонної чуми. Про це повідомила пресслужба Комісії з охорони здоров'я міста Баотоу.

Зазначається, що пацієнт помер від недостатності кровоносної системи, проте, як саме чоловік захворів чумою, – невідомо. Для стримування розповсюдження хвороби, влада заборонила в’їзд і виїзд із села Суджі Сінкун, де мешкав загиблий пацієнт, та наказала щоденно знезаражувати будинки.

Наразі відомо, що в інших жителів села чуму не зафіксовано. Дев'ять близьких до загиблого чоловіка людей та 26 вторинних контактів пацієнта пройшли карантин, – повідомили в комісії.

Довідка:

Бубонна чума є однією з клінічних форм чуми, бактеріальної інфекційної хвороби. Серед симптомів виділяють гарячку та тяжку інтоксикацію. У хворих уражуються легені та лімфатична система з утворенням бубонів. Хворі на чуму підлягають обов'язковій негайній госпіталізації та мають високий відсоток смертності.

Новини за темою: У Монголії через бубонну чуму загинув 15-річний підліток, Росія готується до боротьби із недугою

Нагадаємо, в липні в Баяннурі, іншому місті Внутрішньої Монголії, вже виявляли випадок бубонної чуми. У зв'язку з цим в місті оголосили третій рівень попередження про профілактику чуми та боротьбу з нею. За попередньою інформацією, попередження триватиме до кінця 2020 року.

Loading...