live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї заявили про наявність вакцини проти коронавірусу COVID-19

Фото з відкритих джерел

За попередніми, даними вакцина показує імунітет

У Китаї розробили вакцину, яка за попередніми даними, показала ефективність боротьби з коронавірусом COVID-19. Про це повідомив посол Китаю в Російській Федерації Чжан Ханьхуей на брифінгу у посольстві КНР в Москві, повідомляє "Інтерфакс".

"У Китаї вже розробили вакцину, яка показує імунітет. Але це попередньо, потрібні подальші перевірки та доопрацювання", - сказав Ханьхуей.

Також він повідомив про знайдені ефективні ліки для лікування коронавірусу.

"Практика показує, що китайські ліки ефективно діють. У всіх випадках, коли застосовують ліки, не було жодного випадку ускладнення. Загальна ефективність китайських ліків показує понад 85%, в деяких районах понад 90%", - зазначив він.

Дипломат розповів, що в Китаї знайшли старі ліки, які ефективно діють проти коронавірусу, це "хлорохина фосфат, кілька десятків років застосовуємо від малярії".

"Також є старі ліки радянського виробництва. Поки двоє ліків вважаються більш ефективними. Найефективніші способи - європейська медицина в поєднанні з китайської", - сказал посол.

Раніше повідомлялося, що МОЗ Китаю включило у попередній план лікування від коронавірусу COVID-19 радянські ліки "Арбідол".

Нагадаємо, за минулу добу в Китаї від коронавіруса померло ще 150 осіб, в результаті чого кількість жертв зросла до 2 592. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання коронавірусом на материку в даний час складає 77 150 осіб.

Loading...