Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї зафіксували повторне зараження коронавірусом COVID-19

У чоловіка виявили позитивний тест через 10 днів після виписки з лікарні

Фото з відкритих джерел

У китайській провінції Сичуань чоловік вдруге захворів, заразившись коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Taiwan News.

Згідно з повідомленням, інформація про повторне зараження вірусом з'явилася в ЗМІ у середу, 19 лютого.  У чоловіка у столиці провінції Ченду під час чергової перевірки лише через десять днів після виписки з лікарні виявили позитивний результат на вірус.

У п'ятницю, 21 лютого, Комісія з охорони здоров’я Сичуаня підтвердила цю новину та оприлюднила попередження для громадян, які проживають поруч із інфікованим пацієнтом. Чоловіка та його родину вранці в четвер, 20 лютого,  транспортували до медичного закладу, а в їхній громаді провели дезінфекцію. 

Також відомо, що пацієнт та його родина перебували під домашнім карантином і не виходили з дому з 10 лютого. Існують підозри, що лікарня виписала чоловіка до повного одужання, а багато хто висловлює занепокоєння щодо загострення епідемії.

Нагадаємо, станом на ранок, 21 лютого, кількість померлих в результаті зараження небезпечним китайським коронавірусом у світі досягла позначки - 2247 осіб.

Loading...