Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї виявили новий вірус, що в майбутньому може спричинити ще одну пандемію

Фото з відкритих джерел

Наразі вірус не є дуже небезпечний, однак може мутувати

Китайські вчені ідентифікували новий штам вірусу грипу, який має серйозні шанси  спричинити виникнення ще однієї пандемії у майбутньому. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, вірус з'явився зовсім нещодавно, його переносять свині, і наразі він не є надто небезпечним, однак вчені все ж стурбовані, адже він може вражати і людей.

Зокрема, хвилювання науковців викликані тим, що вірус може мутувати далі, що дозволить йому легко передаватися від людини до людини, таким чином викликавши нову глобальну епідемію.

Новини за темою: У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Вчені попереджають, що хоча наразі ситуація ще не стала загрозливою, однак новий патоген має всі типові характеристики, що свідчать про високу пристосованість до зараження людини. Саме тому його потрібно пильно контролювати.

Як зазначається, наукові кола закликають швидко запровадити моніторинг у індустрії вирощування свиней. Необхідно слідкувати як за тваринами, так і за здоров'ям людей, які працюють у цій сфері.

Новини за темою: У США виявили схожість COVID-19 з раковою пухлиною

Нагадаємо, нещодавно Центральна військова комісія Китаю схвалила використання серед військових експериментальної вакцини від коронавірусу, розробленої фармакологічною компанією CanSino Biologic. Loading...