live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї видужалих від коронавірусу просять здавати кров, аби вилікувати нових хворих

Плазму крові використовуватимуть для лікування хворих у критичному стані

Фото з відкритих джерел

Китайські представники охорони здоров'я закликали пацієнтів, які змогли подолати коронавірус COVID-19, здати кров, щоб з неї можна було витягти плазму для лікування важкохворих. Про це повідомляє AFP.

Згідно з повідомленням, плазма від пацієнтів, які одужали від пневмонії, спровокованої COVID-19, містить антитіла, які можуть допомогти зменшити навантаження вірусом у важкохворих пацієнтів.

Як зазначається, 11 пацієнтів лікарні в Ухані - епіцентрі хвороби - минулого тижня отримали інфузії плазми, одного з них вже виписали, один може встати з ліжка і ходити, а інші одужують. 

Китайська Національна компанія Biotec Group Co. заявила, що стан важкохворих пацієнтів, які отримували інфузії плазми, "покращився протягом 24 годин".

Водночас Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що дослідження використання плазми в якості лікування коронавірусу є "важливим", але попередила, що це потрібно робити із ретельним дотриманням усіх протоколів безпеки. 

Нагадаємо, голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що кононавірус COVID-19 є менш смертельним, ніж інші форми, зокрема такі як SARS та MERS. 

Loading...