У Китаї ввели смертну кару за приховування симптомів коронавірусу

Стратити можуть також за приховування історії своїх подорожей

Фото з відкритих джерел

З 15 лютого у Китайській Народній Республіці ввели смертну кару за навмисне приховування симптомів нового коронавірусу COVID-19. Про це йдеться у заяві китайського суду, пише DW.
 
Як зазначається, за надання неправдивої інформації щодо стану хворого та приховування симптомів коронавірусної інфекції на людину можу чекати покарання у вигляді страти.
 
Крім цього, кримінальним злочином вважається також приховування історій про власні подорожі. А інфікована людина, яка спричинила поширення вірусу та заразила інших громадян, буде звинувачена у створенні загрози для суспільної безпеки. Зокрема, таку особу можуть засудити до страти чи довічного позбавлення волі.
 
Також з 15 лютого, згідно з рішенням Національної комісії з охорони здоров'я Китаю, людям з кашлем, температурою та іншими симптомами вірусного захворювання заборонено пересуватися по країні в автобусах, поїздах і літаках.
 
А громадяни КНР, які повертаються додому після свят з епіцентру спалаху, повинні перебувати на карантині протягом 14 днів (вдома чи під наглядом медиків). Проте, якщо громадяни відмовилися від виконання заходів, на них також чекає покарання.
 
До слова, станом на 14 лютого від коронавірусу нового типу в Китаї померло вже 1380 пацієнти, а кількість підтверджених випадків захворювання інфекцією в країні зросла до 63 851 осіб.
 
Нагадаємо, нещодавно у Північній Кореї розстріляли чиновника за порушення карантину, який оголосили у зв'язку зі спалахом китайського коронавірусу COVID-19.
 
 
Loading...