Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї стався спалах бактеріальної хвороби після витоку з біолабораторії

Вигляд у мікроскопі бактерії бруцели, яка спричинює бруцельоз, також відомий як Мальтійська лихоманка CNN

Захворювання підтвердили у 3245 осіб

У Китаї тисячі людей отримали позитивний тест на бактеріальну хворобу бруцельоз після того, як стався витік із біологічної лабораторії. Про це повідомляє CNN.

Так, за даними Комісії з питань охорони здоров'я міста Ланьчжоу (адміністративний центр провінції Ганьсу), хворобу підтвердили у 3245 осіб. Крім того, 401 людина отримала попередній позитивний результат тесту на наявність бактерій. Тоді як про смертельні випадки інформація не надходила. 

Загалом влада протестувала 21 847 громадян із 2,9 млн населення міста. 

Довідка:
Бруцельоз, хвороба Банга — антропозоонозна інфекція, що передається від хворих тварин людині. Хвороба супроводжується гарячкою, алергізацією, ураженням системи мононуклеарних фагоцитів (СМФ), судинної, нервової, статевої й інших систем з особливо частим залученням у патологічний процес опорно-рухового апарату.

За даними Центру контролю та профілактики захворювань США, захворювання рідко передається від людини до людини. Натомість більшість людей інфікуються через вживання зараженої їжі або вдихання бактерій. 

Зазначається, що у Ланьчжоу хвороба поширилася після витоку із місцевого фармацевтичного заводу. Там намагалися створити вакцину від бруцельозу, однак під час цього використовували дезінфікуючі засоби з терміном придатності, який минув. У зв'язку з цим не всі бактерії були знищені під час досліджень.

Новини за темою: У Китаї "закрили" село через смерть від бубонної чуми

До слова, спалах на заводі відбувся восени минулого року. Після цього у Китаї почали розслідування, а у січні 2020 року влада відкликала ліцензію заводу на розробку вакцини.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив про наявність у нього інформації, яка підтверджує, що джерелом коронавірусу стала лабораторія в Уханьському інституті вірусології в Китаї.

Згодом директор установи, яку США назвали відповідальним за поширення СOVID-19, зізнався, що їхня лабораторія має три живих штами вірусу.

Loading...