У Китаї розпочали тестування на людях спільної із Німеччиною вакцини від COVID-19

У першу фазу досліджень включили 144 людини

Ілюстративне фото thegaltimes.com

У Китаї розпочалися клінічні випробування потенційної протикоронавірусної вакцини, розробленої спільно з німецькою фармацевтичною групою. Про це повідомляє Channel News Asia.

Зазначається, що 72 учасники тестування вже отримали свою першу дозу після схвалення китайського регулюючого органу. Загалом, випробування першої фази включає 144 людини, які отримають дві дози вакцини впродовж 21 дня. Першими візьмуть участь люди віком від 18 до 55 років, а після них – старші.

Відомо, що вакцину розробляють китайська компанія Fosun Pharma та німецька компанія BioNTech. Водночас, для німецької фірми це тестування не перше, оскільки її спільна з американською компанією вакцина перебуває вже на 3 етапі випробувань.

Нагадаємо, нещодавно у ВООЗ заявили, що вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року. Наразі ефективність кожної розробки коливається на рівні 10%. Такі показники свідчать про те, що дві-три або навіть більше можуть бути дієвими.

Новини за темою: Стало відомо, скільки буде коштувати вакцина від COVID-19, – The Financial Times

Раніше директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Раян заявив, що застосування вакцин не варто чекати раніше 2021 року, але жоден із препаратів, які зараз досліджуюють, не викликав питання з точки зору безпеки.

Loading...