У Китаї показали прототип поїзда, який може стати найшвидшим у світі

Прототип поїзда people.com.cn

Проєктна швидкість транспорту становить 620 кілометрів на годину

У китайському місті Ченду ввели в експлуатацію прототип поїзда, який використовує технологію високотемпературних надпровідників на магнітній подушці. Про це повідомляє Xinhua.

Зазначається, що проєктна швидкість поїзда, який під час руху не торкається поверхні рейки, становить 620 кілометрів на годину. Проте поки що він на випробуваннях досягав швидкості 603 км/год. Транспорт має довжину у 21 метр і на церемонії представлення повільно їздив на новій 165-метровій лінії для тестування технології.

На думку експертів, в порівнянні з іншими технологіями на магнітній підвісці, технологія високотемпературних надпровідників більше підходить для футуристичної концепції надшвидкого транспортування у вакуумних трубах, де поїзди можуть розвивати швидкість до більш ніж 1000 км/год. Загалом обсяг інвестицій у проєкт становить 9,3 мільйона доларів.

Новини за темою: На угорсько-українському кордоні будують найбільший в Європі залізничний термінал

Раніше повідомлялося, що компанія Apple збирається у 2024 році розпочати виробництво безпілотних автомобілів. У них можуть бути використані акумулятори, створені за власною технологією.

Loading...