Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї COVID-19 виявили в холодильних камерах із продуктами

У Китаї COVID-19 виявили в холодильнику Фото з відкритих джерел

У зв'зяку з цим КНР оновила інструкції щодо поводження з імпортованими замороженими продуктами

У Тяньцзіні, що північному сході Китаю, коронавірус СOVID-19 виявили в холодильних камерах із продуктами. Про це повідомляє CNN з посиланням на владу міста. 

"Китайське місто Тяньцзінь повідомило про два випадки захворювання на СOVID-19, пов'язані із сховищем заморожених продуктів", - заявили представники охорони здоров'я на пресконференції у понеділок.

За попередньою інформацією, в одного із інфікованих наявні симптоми коронавірусу, в іншого – безсимптомний перебіг хвороби.

У зв'язку з цим місцева влада закрила холодильний склад Hailian Frozen Food Co. Ltd. та наразі тестує місцевих мешканців на СOVID-19. 

Новини за темою: У Китаї коронавірус знайшли на упаковках заморожених морепродуктів

Крім цього, Національна комісія охорони здоров'я КНР видала нові інструкції щодо поводження з імпортованими замороженими продуктами. Відтепер усі продукти холодового ланцюга повинні піддаватись обов'язковій дезінфекції.

Нагадаємо, нещодавно у місті Чанчунь, адміністративному центрі китайської провінції Цзілінь коронавірус виявили на упаковці заморожених морепродуктів, імпортованих із Росії.

Loading...