У Кремлі заперечили, що Лукашенко просив у Путіна постачання озброєння

Володимир Путін і Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Речник Кремля наголосив, що під час зустрічі президенти обговорювали взаємодію по лінії військово-промислового комплексу, а не постачання зброї з РФ

Прессекретар президента Російської Федерації Володимира Путіна – Дмитро Пєсков – заперечив інформацію про те, що білоруський глава Олександар Лукашенко просив у Росії постачання озброєння. Про це повідомляє ТАСС

За словами речника Кремля, на переговорах у Сочі питання про постачання зброї президенти обох країн не піднімали.

"Ось у тому формулюванні, як ви сказали, ні", - відповів Пєсков на питання про те, чи просив Лукашенко про постачання нового озброєння у Путіна.

Натомість прессекретар зазначив, що в основному на переговорах лідери Росії та Білорусі обговорювали взаємодію по лінії військово-промислового комплексу.

Новини за темою: Візит Лукашенка до Росії: Путін пообіцяв Білорусі у "складні часи" кредит 1,5 млрд доларів

Нагадаємо, нещодавно білоруське агентство БЕЛТА повідомило про те, що Олександр Лукашенко попросив у Володимира Путіна постачати російське озброєння в Білорусь. 

"Я просив президента Росії про деякі типи озброєнь. Сказав йому, що, коли ви приїдете, ми подивимося, що нам і де треба реально зміцнити в плані Союзної держави", – процитувало Лукашенка білоруське агентство. 

Loading...