У Кремлі заявили про відсутність планів на зустріч Путіна з Тихановською

За словами прессекретаря Путіна, Тихановська не бере участь у житті Білорусі

Дмитро Пєсков

Прессекретар президента РФ Волоимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що контакти очільника Росії з білоруською опозиціонеркою Світланою Тихановською не плануються. Про це повідомляє ТАСС.

За словами Пєскова, Тихановська не бере участь у житті Білорусі. Прессекретар зазначив, що опозиціонерка "перебуває на території Євросоюзу, активно подорожує країнами, зустрічається з різними главами держав і урядів, які в свою чергу вважають нелегітимним діючого главу Білорусії – там зовсім інша ситуація".

Нагадаємо, нещодавно білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська заявила про бажання зустрітися з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним через те, що вона не розуміє, чому він підтримує Олександра Лукашенка. Тоді вона додала, що всі хто покинув Білорусь, зможуть повернутися додому після зміни влади.

Новини за темою: "Якщо піде по-людськи": Тихановська пообіцяла Лукашенку гарантії безпеки

Раніше повідомлялося, що прессекретар Путіна Пєсков назвав невизнання виборів президента Білорусі непрямим втручанням у внутрішні справи країни. За його словами, такі рішення суперечать міжнародному праву.

Loading...