У Кремлі відреагували на звинувачення Навального

Дмитро Пєсков Фото з відкритих джерел

За словами чиновника, Кремль має докази того, що Навальний співпрацює з ЦРУ

Звинувачення на адресу президента Росії Володимира Путіна з боку опозиціонера Олексія Навального щодо його отруєння є абсолютно безпідставними і неприпустимими. Про це заявив прессекретар президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Ми вважаємо, що подібні звинувачення на адресу президента Росії є абсолютно безпідставними і неприпустимими. Щобільше, деякі з цих висловлювань ми вважаємо образливими, абсолютно образливими", - сказав Пєсков.

За словами чиновника, Кремль має докази того, що Навальний співпрацює з ЦРУ.

"Дійсно, є інформація про те, що інструктори (західних спецслужб - ред.) з ним працюють в ці дні, інструктори працюють, інструкції, які пацієнт отримує, очевидні, такі лінії поведінки ми бачили не раз…

Не пацієнт працює із західними спецслужбами, а західні спецслужби працюють з ним. Дійсно, є така інформація, я навіть можу сказати конкретно - з ним працюють фахівці ЦРУ в ці дні", - додав Пєсков.

Новини за темою: Путін заявив Макрону, що Навальний міг отруїтися сам, - ЗМІ

Нагадаємо, російський опозиціонер Олексій Навальний вважає, що до його отруєння причетний особисто президент Російської Федерації Володимир Путін.

Слід зазначити, що раніше чиновники низки країн заявили про ймовірність отруєння опозиціонера посадовими особами з Москви. Однак, у Кремлі ці звинувачення відкинули та запевнили, що такі заяви в бік російської влади є "порожнім шумом".

Loading...