Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Кремлі відреагували на отруєння Навального

Олексій Навальний

За словами Пєскова, усі обвинувачення у бік російської влади є "порожнім шумом"

Російська влада поки не бачить підстав для кримінального розслідування інциденту з опозиціонером Олексієм Навальним. Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Спочатку потрібно знайти речовину, встановити, що стало причиною цього стану. Тобто для розслідування повинен бути привід. Поки ми констатуємо з вами знаходження пацієнта в комі", - сказав Пєсков.

За його словами, усі обвинувачення у бік російської влади є "порожнім шумом". Він стверджує, що зниження рівня холінестерази у Навального було встановлено медиками в Омську в перші години, а в заяві німецької клініки немає нічого нового.

"Ми не розуміємо, на підставі чого наші німецькі колеги так поспішають, вживаючи слово "отруєння"", - додав Пєсков.

Новини за темою: Німецька поліція взяла під охорону лікарню, де перебуває Навальний

Нагадаємо, раніше у Берлінській клініці "Шаріте", куди був госпіталізований російський опозиціонер Олексій Навальний, повідомили про результати клінічних досліджень – політика отруїли. Згідно з повідомленням, результати клінічних досліджень вказують на інтоксикацію речовиною з групи інгібіторів холінестерази, проте конкретна речовина поки невідома - проводиться широкий аналіз.Loading...