Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Кремлі відреагували на невизнання легітимності Лукашенка з боку ЄС

За словами прессекретаря Путіна, європейські країни втручаються у внутрішні справи Білорусі

Дмитро Пєсков. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Невизнання виборів президента Білорусі є непрямим втручанням у внутрішні справи країни. Про це заявив прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

За словами Пєскова, Росія не схвалює рішення про невизнання легітимності Олександра Лукашенка на посаді президента Білорусі. "Ми, звичайно, не вітаємо подібні рішення, які були прийняті в низці європейських держав. Ми вважаємо, що ці рішення суперечать взагалі міжнародному праву, ці рішення, безумовно, не сприяють розвитку діалогу і по суті вони теж є таким непрямим втручанням у внутрішні справи", – сказав прессекретар.

Крім того, чиновник заявив про можливість гальмування й ускладнення діалогу між Білоруссю та країнами, які не визнали вибори президента. Проте, такі рішення країн Європи не можуть вплинуть на розвиток російсько-білоруських відносин. "І Білорусь, і Росія – це суверенні держави, які вибудовують свої відносини не оглядаючись на інші держави", – висловився Пєсков.

Нагадаємо, 23 вересня, Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь. Інавгурація відбулася "таємно", проте на ній були присутні кілька сотень людей. 

Новини за темою: МЗС Білорусі розкритикувало відмову України визнати легітимність Лукашенка

Згодом у ЄС інавгурацію Лукашенка засудили, а міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країна також не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом Білорусі. 

Loading...