У Кремлі відреагували на багатомільярдний штраф Польщі проти "Газпрому"

За словами прессекретаря Путіна, штраф не вплине на відносини між Росією та Польщею

Дмитро Пєсков. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що штраф польського антимонопольного регулятора проти "Газпрому" навряд чи позначиться на стані відносин з Польщею більш негативно. Про це повідомляє ТАСС.

За словами Пєскова, відносини між Росією та Польщею не можна назвати процвітаючими. "В цілому відносини перебувають не на належному рівні", – сказав прессекретар.

Водночас Пєсков зазначив, що питання про реакцію на рішення Польщі необхідно адресувати безпосередньо "Газпрому", адже ця інформація нова і її треба аналізувати з правової точки зору.  "Не сумніваюся, що все, що можна і потрібно з точки зору правового забезпечення якихось контрдій, буде корпорацією зроблено", – висловився чиновник.

Раніше повідомлялося, що польське Управління із захисту конкуренції та споживачів (UOKiK) оштрафувало російську компанію "Газпром" на 29 млрд злотих, що становить понад 6 млрд євро. Російську компанію звинуватили у відсутності співпраці під час антимонопольного розслідування.

Новини за темою: Корабель, який мав добудувати "Північний потік-2", повертається в Росію

Це сталося після того, як польський антимонопольний орган анонсував безпрецедентне рішення щодо "Північного потоку-2" в рамках розслідування про порушення антимонопольного законодавства. Тоді йшлося про підозру в недотриманні компанією Nord Stream 2 AG законодавства під час будівництва газопроводу.

Loading...