У Кремлі розширення санкцій США проти "Північного потоку-2" вважають "рейдерською конкуренцією"

Дмитро Пєсков. Фото: РИА Новости

Прессекретар Путіна заявив про завдання шкоди відносин між Москвою та Вашингтоном

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що розширення американських санкцій проти газопроводу "Північний потік-2" в Москві розцінюють як прояв недобросовісної конкуренції. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами Пєскова, США не дотримують умов добросовісної конкуренції. "В цілому досить недружня і деструктивна лінія по постійному введенню різних рестрикцій щодо нас, наших економоператорів, нашої економіки. На жаль, це стало вже такою невіддільною частиною, такою несправедливою конкуренцією, нічим не прикритою такою, рейдерською конкуренцією з боку Вашингтона", – сказав чиновник.

Крім того, в Кремлі звинувачують американців у псуванні двосторонніх відносин між РФ та США впродовж кількох років. "Ця деструктивна лінія продовжується не перший рік і, звичайно ж, вона завдає шкоди нашим двостороннім відносинам", – висловився Пєсков.

Нагадаємо, в липні поточного року Конгрес США схвалив поправки щодо посилення санкцій проти "Північного потоку-2". Обмежувальні заходи ввели проти компаній, які сприяли будівництву газопроводу.

Вчора, 20 жовтня, стало відомо, що Державний департамент США розширив санкції щодо "Північного потоку-2", щоб перешкодити завершенню будівництва російського газопроводу. Нові заходи спрямували на компанії, які надаватимуть послуги або фінансування для суден, що працюють на будівництві газопроводу.

Новини за темою: Як у Польщі вирішили покарати "Газпром" за "Північний потік-2", виписавши штраф на 7,6 млрд

Згодом на нові санкції США проти "Північного потоку-2" відреагували у "Нафтогазі". Там заявили, що компанія і надалі співпрацюватиме зі своїми партнерами, щоб не допустити завершення будівництва "Північного потоку-2". Loading...