У Конгресі США погодили процедуру розгляду імпічменту Трампа

Президент США Дональд Трамп. Фото: EPA-EFE/LUDOVIC MARIN

Найближчі дві-три години триватимуть дебати щодо змісту резолюції про імпічмент

У Палаті представників Сполучених Штатів Америки, нижній палаті Конгресу, погодили процедуру слухань з імпічменту президента Дональда Трампа, після чого розпочалися дебати щодо змісту резолюції, яка формулює звинувачення на адресу чинного президента. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як зазначається, наразі передбачені двогодинні дебати. Першою перед законодавцями виступила спікер Палати представників Ненсі Пелосі. Вона виступила з аргументами на користь імпічменту президента Трампа, заявивши, що ті, хто напали на Капітолій США минулого тижня, були не патріотами, а "внутрішніми терористами", посланими президентом.

"Вони з'явилися не на порожньому місці. Їх послав сюди президент зі словами на кшталт крику "битися як в пеклі". Слова мають значення. Істина має значення. Підзвітність має значення. Президент бачив у повстанцях не ворогів свободи, якими вони є, а засіб для досягнення жахливої ​​мети, мета його особистого утримання при владі. Мета - підірвати волю народу. Мета - покласти край полум'яному і кривавому зіткненню майже двох з половиною століть нашої демократії", - наголосила Пелосі під час виступу, цитує CNN.

В найближчі два-три години в Палаті представників пройдуть дебати щодо резолюції. В самому документі звинувачення для Дональда Трампа тільки по одному пункту - підбурювання до заколоту.

Голосування за сам документ має відбутися між 22-23:00 за київським часом (15-16:00 за часом Вашингтона).

Новини за темою: Неспокій у США: Чому американці штурмували Капітолій у Вашингтоні та які це може мати наслідки

Нагадаємо, днями представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, внесли резолюцію "Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки". Відповідну резолюцію підписали щонайменше 218 демократів.

Loading...